Професор физичког васпитања у Шабачкој гимназији

Милан Симић

milansimic@sabackagimnazija.edu.rs
Масарикова 13, 15000 Шабац

Милан Симић

ПРОФЕСОР ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА

Испод можете прочитати кратку биографију овог професора.

Биографија

Рођен у Лозници. 2010. године дипломирао на Факултету спорта и физичког васпитања Универзитета у Новом Саду.

Од 2013. године запослен као реализатор на пројекту „Спорт у школе – Расти здраво“ у ОШ „Јанко Веселиновић“ Шабац а 2018. године добија признање од стране Спортског савеза Шабац за допринос у развоју пројекта.

Од 2017. године ради као наставник физичког васпитања у ОШ „Јанко Веселиновић“ Шабац, а 2018. године започиње мисију у Шабачкој гимназији као наставник изборног програма Здравље и спорт где жели ученицима подићи свест о важности здравља, редовног физичког вежбања, правилне исхране, као и мотивисати их да раде и не одустају од својих идеја, снова, ставова.

Тренер је у атлетској школи АК „АШК – ТЕМПО“ од 2012. године где обавља и функцију техничког секретара клуба.

Хоби су му трчање и читање.