Погледајте све образовне профиле у нашој гимназији

Образовни профили

У овој школској години Шабачка гимназија ће извршити упис у седам одељења следећих образовних профила:

Друштвено - језички смер

Природно - математички смер

Општи смер

Ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику

Ученици са посебним способностима за филолошке науке - енглески језик

Упис

Сазнајте више о упису у Шабачку гимназију. Кликом на дугме испод погледајте све детаље око уписа. Шта је потребно од документације, какав је план уписа, а погледајте и тестове из претходних година.

Наслов иде овде

We continues to adapt to new ways of teaching, new disciplines of study and new ways of learning. Your gift enriches the experience of all students by supporting efforts to recruit top faculty, expand academic programs and respond to the emerging needs of our campus and our world.

Not only does Kingster University provide you the practical skills that is necessary to transition seamlessly into the workforce upon your graduation, but we also make sure that you will have a good sense of social justice so that you make the transition responsibly.