Обавештење – припремна настава

Поштовани,

Припремна настава за полагање пријемних испита за одељења за таленте у Шабачкој гимназији биће одржана у суботу  20. априлa 2024. године, по следећем распореду:

10:00 – 11:30 ликовна култура (за аудио-визуелни смер),

10:00 – енглески језик (учионица број 15),

10:00 – математика (учионица број 11 и 12 – мала сала),

11:00- српски језик (за филолошки смер) (учионица број 11 и 12 – мала сала),

Овим се припремна настава завршава. Пуно среће на пријемним испитима.

Обавештавамо да је електронско пријављивање кандидата за пријемни испит на порталу www.mojasrednjaskola.gov.rs (МСШ), за ауторизоване кориснике, родитеље, односно друге законске заступнике ученика који имају десетоцифрену шифру, а и за неауторизоване кориснике, родитеље, односно друге законске заступнике ученика од 15. до 22. априла до 16 часова.

Непосредно пријављивање у матичним основним школама и у Шабачкој гимназији за полагање пријемног испита за специјализована одељења је у петак 19. априла и у понедељак 22. априла 2024. године од 9 до 16 часова.

Довољно је пријавити се само електронски или само у школи.

Срдачно,

Маријана Исаковић, директор