Упис ученика у први разред Шабачке гимназије

Драги будући прваци,
Приближава се упис. После објављивања спискова знаћете у који смер се уписујете. Потребно је да извршите упис у року предвиђеном календаром, 14. и 15. јула од 8:00 до 15:00 часова. Упис може бити електронски и директно у школи. За упис вам је потребна Пријава, коју можете наћи у књижарама или у Конкурсу.
Неопходно је донети и Сведочанство о завршеном основном образовању, Уверење о положеном завршном испиту и сведочанства из шестог, седмог и осмог разреда. Школски динар за ову годину у износу од 2.000 динара можете уплатити у банкама, а признаницу ћете дати при упису, или одељењском старешини на почетку школске године. Лекарски преглед није потребан. Модел попуњене Пријаве и образац уплатнице су
у прилогу.
Напомена: Ученик наставља са учењем страних језика из основне школе и то није могуће променити. Изборне предмете и изборне програме бирате по нахођењу од понуђених.

Изборни програми: http://online.anyflip.com/opri/gesy/mobile/

Добро нам дошли!