Професор математике, рачунарства и информатике у Шабачкој гимназији

Ивана Фирауновић

ivanafiraunovic@sabackagimnazija.edu.rs
Масарикова 13, 15000 Шабац

Ивана Фирауновић

ПРОФЕСОР МАТЕМАТИКЕ, РАЧУНАРСТВА И ИНФОРМАТИКЕ

Испод можете прочитати кратку биографију овог професора.

Биографија

Дипломирала је на Математичком факултету Универзитета у Београду, где је завршила и мастер студије, обоје на смеру Рачунарство и информатика. Своје знање и вештине Ивана је годинама преносила ученицима Основне школе „Лаза К. Лазаревић”, где је радила као наставник математике. Касније је предавала математику и програмирање у „Средњој школи за информационе технологије – ИТХС“, Београд. Радила је и као сарадник у настави на предметима Основи програмирања и Објектно оријентисано програмирање на „Високој школи за информационе технологије – ИТС“ у Београду.

У току каријере за свој рад и залагање добила је разне награде и признања, међу којима су признање наставнику за освајање награђеног места на републичком такмичењу из математике, захвалница за организацију и учествовање на математичком такмичењу „Мислиша” и „Кенгур без граница“, републички ниво, као и признање за учествовање на такмичењу из програмирања за ученике средњих електротехничких школа.