Окружно такмичење Књижевна олимпијада

На Окружном такмичењу Књижевна олимпијада, одржаном 17. 3. 2024. године у Шабачкој гимназији, такмичило се двадесет девет ученика. Од укупног браја нашу школу је представљало двадесет ученика који су освојили укупно дванаест награда. Ученици Вук Димитријевић, Марија Бабић и Анђела Максимовић су освојили прва место. Друго место су освојили Анастасија Гишић, Нађа Милошевић и Сара Миловановић, док су треће награде постигли Данило Макевић, Душан Бабић, Исидора Живановић, Јана Мањенчић, Милица Павловић и Нина Милић. На републички ниво такмичења се пласирало пет награђених ученика. Професорке Љиљана Димитрић, Катарина Бугарчић, Татјана Илић, Ивана Исаиловић и Снежана Корнарос су припремале ученике за такмичење.
Честитамо награђеним ученицима и професорима.