Наопако Фест је први шабачки фестивал квиза, знања, алтернативне и музичке културе који се одржава у Србији!
Фестивал ће се одржати 31. августа 2024. године у Шапцу, у Шабачкој тврђави.
Када је реч о програму квизова знања, питања ће као и прошле године, уз шабачку квиз организацију Квизоманија, састављати 5 организација из Србије.
Организатори ће обезбедити награде за најбоље 3 екипе.
Музички део за ову годину увеличаће и први наступ у Шапцу култне групе Галија, као и увек занимљив наступ бенда Orthodox Целтс.
Од пропратног програма (више у презентацији у прилогу) очекују нас берза грамофонских плоча, стреет food, сликарске и цртачке радионице и пројекције филмова.
Наша школа може делегирати две екипе, према пропозицијама које су наведене у прилогу.
Екипе заинтересованих ученика се могу пријавити на адресу sabackagimnazija@gmail.com