Представљају вам се наше најбоље ученице

Ја сам Милица Вујовић, ишла сам у друштвено-језички смер, одељење IV2. Амбициозна сам, тврдоглава и упорна. Презадовољна сам и препоносна на себе и свој успех у Шабачкој гимназији. Као неко ко је после 4 године школовања, средњу школу завршио са Вуковом дипломом, морам признати да није било лако, али да су се труд и рад исплатили. Сматрам да је кључ мог успеха кроз све године гимназијског школовања била добра организација и због тога се надам да ће се моје даље образовање наставити на Факултету организационих наука. Гимназија ме је пре свега ојачала, додатно мотивисала, али пријатељства која су у њој настала ми много значе и верујем да ће трајати. Волела бих да постанем успешна жена и да будем диван узор својој деци, као што је моја мајка мени. Без подршке својих родитеља, сестре и баке, верујем да успех не би био овакав. Никад нећу заборавити колико сам пута обнављала лекцију о гљивама, као и када ми је професор филозофије на моје “хвала Богу”, рекао “не Милице хвала Богу, него хвала Верољубе”.