Обавештење – пријављивање ученика за полагање пријемних испита

У складу са Календаром активности за спровођење завршног испита на крају основног образовања и васпитања за школску 2023/2024.годину, и пријемног испита и уписа ученика у средњу школу за школску 2024/2025.годину, обавештавамо да је електронско пријављивање кандидата за пријемни испит на порталу www.mojasrednjaskola.gov.rs (МСШ), за ауторизоване кориснике, родитеље, односно друге законске заступнике ученика који имају десетоцифрену шифру, а и за неауторизоване кориснике, родитеље, односно друге законске заступнике ученика од 15. до 22. априла до 16 часова.

Непосредно пријављивање у матичним основним школама и у Шабачкој гимназији за полагање пријемног испита за специјализована одељења је у петак 19. априла и у понедељак 22. априла 2024. године од 9 до 16 часова.

Довољно је пријавити се само електронски или само у школи.